Založení firmy

Vznik Graddo, a.s.

Akciová společnost GRADDO, byla založena v roce 1990 Dr. Alexandrem Cachem. Ve spolupráci s koncernem Delphi získala značný podíl na trhu s kabelovými systémy a auto příslušenstvím pro přední evropské automobilové výrobce vozů BMW, Mercedes Benz, VW, Volvo a General Motors a byla certifikována podle nejvyšších jakostních norem a v souladu s ISO 9000, VDA 6, Formula 5 a QS 9000. Její příkladné výrobní schopnosti "Just In Time" byly oceněny 4. místem v mezinárodní soutěži dodavatelů automobilového průmyslu Global Excellence Award (Detroit, USA, 1995).

Díky postupnému rozvoji se ze společnosti stala silná a stabilní společnost zaměřená především na mezinárodní trhy v oblastech různých druhů komodit.

V současné době působí v oblasti realizace zahraničního obchodu v rámci projektu "Most mezi Východem a Západem", také prostřednictvím svých dceřinných a partnerských společností v mezinárodním měřítku.


Budova Graddo

 

 

 

Její příkladné výrobní schopnosti "Just In Time" byly oceněny 4. místem v mezinárodní soutěži dodavatelů automobilového průmyslu Global Excellence Award (Detroit, USA, 1995).